Fiziskām personām

Ja fiziskai personai bankas konts ir ārpus valsts, kurā tas dzīvo, atsevišķos gadījumos tas dod ļoti lielas priekšrocības. Protams, priekš ikdienas sīkiem norēķiniem, komunāliem maksājumiem vai nelielu summu glabāšanas vispiemērotākais būs norēķinu konts rezidences valstī.

Tomēr atsevišķos gadījumos, ja peronai ir nozīmīgs bankas noslēpums un savu līdzekļu aizsardzība, konts ārzemēs var būt ļoti piemērots. Šeti jāsaprot dažas nianses. Daudzās valstīs ir banku noslēpums, bet tas nedarbojas uz vietējo fizisko personu kontiem. Piemēram arī Latvijā pastāv banku noslēpums, tomēr vietējās fiziskās personas konts ir izņēmums. Tādējādi, ja Latvijas fiziskā persona grib bankas kontu, kurš būtu droši aizsargāts gan ar bankas noslēpumu gan no dažādām piedzņas procedūrām, viens no vienkāršakajiem risinājumiem (bet ne vienīgais risinājums) ir atvērt fiziskās personas norēķinu kontu ārvalstīs.

 

Varam piedāvāt atvērt norēķinu kontu dažādu valstu bankās, kurās labi darbojas banku noslēpums un kuras ir ērtas priekš konta vadīšanas atālinātā rēžīmā.

Mēs varam jus palīdžet atvērt fiziskās personas norēķiu kontu šādās valstīs:

Šveice

Lihtenšteina

Sant Vincenta

Austrija

Hong Konga

Dažādās valstīs ir dažada bankas konta atvēršanas procedūra un izmaksas. Daudzos gadījumos mēs kā konkrētas bankas aģenti varam nodrošināt konta atvēršanu bez fiziskas ierašnās uz banku. Visas procedūras iespējams veikt uz vietas, neizbrucot no jūsu dzīvesvietas valsts.